Pravidelné hlášení 09.11.2020

Oznamujeme občanům, že z důvodu opravy povrchu komunikace ul. Husova, která bude probíhat v termínu od 19.11.2020 pravděpodobně do 4.12.2020, bude tato ulice úplně uzavřena mimo dopravní obsluhu a linkovou autobusovou dopravu. Zastávka „Modřice, Husova“ bude dočasně zrušena. Vyznačení objízdných tras naleznete na webových stránkách města. Jedná se o dlouho očekávanou a mnohokrát městem urgovanou opravu komunikace. Děkujeme občanům za trpělivost a vstřícnost.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Firma TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v Modřicích revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční v PÁTEK dne 20.11.2020. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč, za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 Kč a za revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle 608 748 989.