Pravidelné hlášení 06.05.2019

MÚ Modřice přijme do pracovního poměru provozního managera sportovní haly s nástupem 1.8.2019. Požadavky: SŠ vzdělání, organizační schopnosti, časová flexibilita, praxe s vedením menšího kolektivu, řidičské oprávnění sk. B, znalost provozní technologie, znalost cizího jazyka vítána. Přihlášku podávejte do 20.5.2019 do 12 hodin. Musí obsahovat: strukturovaný profesní životopis, specifikaci profesních zkušeností, výpis z RT (ne starší tří měsíců), ověřenou kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání, koncepci využívání sportovní haly. Vzor přihlášky a informace jsou na webových stránkách města. Bližší informace podá Bc. Martina Vojtová, tel.: 537 001 021, 774 002 172, e-mail: martina.vojtova@mesto-modrice.cz

V pátek 10. května bude uzavřena Měská knihovna v Modřicích z důvodu čerpání řádné dovolené. Děkujeme za pochopení.

Od středy 15. 5. do pátku 17. 5. 2019 bude sběrný dvůr Modřice uzavřen ze zdravotních důvodů. V sobotu 18. 5. 2019 bude otevřeno. Děkujeme za pochopení.

66. PTO (pionýrský tábornický oddíl) Brabrouci zvou všechny děti, rodiče i kamarády na Zimní olympiádu, která se uskuteční ve středu 8. 5. 2019 na "škvárovém" hřišti u Fino clubu. Čeká na vás mnoho sportovních tradičních i netradičních disciplín, doprovodný program a pro každého drobná odměna. Prezence začíná od 15 hodin. Vyhlášení výsledků a ukončení akce okolo 18 hodiny. Při velké nepřízni počasí se akce nekoná. Více informací na webu www.brabrouci.cz. Na všechny se moc těší vedoucí Brabrouků.