Pravidelné hlášení 04.05.2020

Na recepci radnice jsou zdarma k dispozici roušky. Vydávat se budou v úřední dny občanům Modřic.

Milí čtenáři, od pondělí 27. 4. 2020 je knihovna otevřena již ve své původní výpůjční době. Prozatím bude sloužit pouze k půjčování a vracení knih. Více informací naleznete na webových stránkách města Modřic nebo na facebooku Městské knihovny Modřice.

Oznamujeme, že od pondělí 4.5.2020 bude na poště v Olympii i na poště Modřice, ul. Masarykova zpátky původní otevírací doba.

Vážení občané, v době od 4.5. do 7.5. bohužel nebudou zpřístupněny garáže u travnatého fotbalového hřiště v rámci prováděné rekonstrukce vozovky, a to z důvodu pokládky chrániček na stávající nekvalitně provedené podzemní vedení společností Cetin. Za komplikace se s lítostí omlouváme. Děkujeme za pochopení.

V tomto týdnu začíná probíhat rekonstrukce chodníku na ulici Brněnská. Dbejte zvýšené opatrnosti a dodržujte dopravní značení. Děkujeme.