Hlášení 10.+11.09.2019

MÚ Modřice přijme do prac. poměru RECEPČNÍ, UKLÍZEČE/KY a ÚDRŽBÁŘE pro zajištění provozu Sportovní haly Modřice. Požadavky: minimálně vyučen, organizační schopnosti, aktivní přístup, spolehlivost, pečlivost, komunikační schopnosti, časová flexibilita. Lhůta k podání přihlášek je 18.09.2019 do 12 hodin. Přihláška musí obsahovat: strukturovaný profesní životopis, výpis z RT (ne starší 3 měsíců) a kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání. Vzor přihlášky a informace k výběrovému řízení najdete na úřední desce a webových stránkách města Modřic. V případě zájmu Vám bližší informace sdělí: Bc. Martina Vojtová - personalistka, tel.: 537 001 021, 774 002 172, e-mail: martina.vojtova@mesto-modrice.cz

Koupaliště Brno-jih zve všechny obyvatele Modřic na Jižanské slavnosti, které se konají 14. září v Přízřenicích na fotbalovém hřišti Modřická. Od 15 hodin bude program pro děti, od 18 hodiny vystoupí dvě taneční kapely vč. Beatles revivelu a DJ. Vstup je zdarma.

V sobotu 14.9. proběhne na fotbalovém hřišti noční soutěž v požárním sportu. Začátek soutěže od 19 hodin, občerstvení zajištěno, vstupné zdarma. Srdečně zve sbor dobrovolných hasičů z Modřic.

Ukončení sezóny na cyklostezce Brno-Vídeň se koná 21.9. od 12:30 hodin v Židlochovicích, areál Robertova vila. Start cyklistů je v 9 hodin v Brně u Ronda. Je připraven bohatý doprovodný program.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ

Drůbežárna Prace bude v sobotu 14.9. v Modřicích na nám. Svobody v 8:15 hod. prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata a káčata, jatečné kachny, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky po 5 Kč za kus.