Aktuality

Oznamujeme občanům, že z technických důvodů jsou bez obsluhy zastávky autobusu: Modřice - Husova (pro linku 510), linka 49 zde bude mimořádně zastavovat, dále zastávka Modřice - Masarykova (pro oba spoje). Od soboty 15.6. do odvolání nebude pro oba spoje v provozu zastávka Modřice - nám. Svobody, a to jen směrem k Olympii.

Od středy 26.6. do pátku 28.6. 2019  bude uzavřen Sběrný dvůr Modřice ze zdravotních důvodů. V sobotu 29.6. 2019 bude OTEVŘENO.
Děkujeme za pochopení.

Ve čtvrtek dne 13.6.2019 došlo k havárii vodovodu. Ulice Masarykova od pošty po faru je uzavřena pro automobily, chodník je průchozí. Stejně tak ulice Benešova v jednosměrné ulici je průchozí, ale průjezd je zakázán. V některých částech města může být částečně omezena dodávka vody. Cisterna je přistavena na ulici Masarykova před domem č.p. 106. O průběhu dalšího stavu situace Vás budeme průběžně informovat formou rozhlasu a webových stránek města. Z důvodu bezpečnosti dodržujte značení a pokyny.