Pravidelné hlášení - 6.3.2013

Město Modřice zve všechny občany na 11. řádné veřejné zasedání Zastupitelstva města Modřice, které se koná v pondělí 11.3.2013 v 18 hod. ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Modřice na náměstí Svobody 93. Program zasedání je zveřejněn na vývěsních tabulích a na stránkách města.

Městský úřad Modřice a T.J Sokol Modřice pořádá 17. ročník běhu ulicemi města o putovní pohár. Běh se uskuteční v sobotu 9.3.2013 od 8:00, start a cíl je u sokolovny. Prezentace proběhne v budově školy nejpozději 20 minut před startem jednotlivých kategorií. Cena startovného u dětí je 20,- Kč  a v ostatních kategorií 50,- Kč.

Bezpečnostní služba hledá pro ostrahu objektu v Modřicích pracovníka ostrahy. Práce je vhodná jak pro osoby v invalidním důchodu, tak i starobní důchodce. Požadujeme základy práce na PC. Zkouška odborné způsobilosti na pozici strážný výhodou. Informace na tel.:724 160 208.

Srdečně Vás zveme na Oldies zábavu s živou hudbou, která proběhne dne 15.3.2013 od 20 hod. v Restauraci Cihelna. K tanci a poslechu hraje skupina QRS. Můžete se těšit na skvělou hudbu, dobré jídlo a bohatou tombolu. Bližší informace na www.restaurace-cihelna.cz. Srdečně Vás zve kolektiv restaurace Cihelna.

Soukromý prodejce Hrabal oznamuje občanům, že bude prodávat v naší obci ve čtvrtek 7.3.2013 živé ryby. V době od 14:15 hod. a zdrží se dle zájmu (cca 15 min.), místo prodeje bude před radnicí. Ceny prodávaných ryb: Kapr I. třída - 80,-Kč/kg, Kapr výběr -90,-Kč/kg,Tolstolobik - 58,- Kč/kg, Amur - 94,- Kč/kg, Pstruh - 140,- Kč/kg. Na požádání zdarma ryby zabije a vykuchá .