Pravidelné hlášení 30.8.2014

Oznamujeme občanům, že ve dnech 14. července - 26. září 2014 budou prováděny stavební práce spojené s opravou chodníků  v rozsahu

• ulice Husova od křižovatky s ulicí Komenského po ulici Nádražní
  • ulice Nádražní od křižovatky s ulicí Benešovou po křižovatku s ul. Husovou a  chodník směrem ke zdravotnímu středisku u  Kovolitu a.s..

Žádáme občany, aby dbali své osobní bezpečnosti a opatrnosti v průběhu realizace prací.

„ Městský fotbalový klub Modřice zve všechny fanoušky fotbalu na 14. ročníků mezinárodního turnaje mladších žáků O pohár starosty města Modřice, který se uskuteční ve dnech 1. – 3. srpna 2014 v areálu fotbalového hřiště. V rámci turnaje proběhne v pátek 1. srpna v 10:00 autogramiáda Petra Švancary, v sobotu 2. srpna se od 18:30 uskuteční exhibiční utkání Menšíkovi jedenáctky proti trenérům zúčastněných družstev s následnou diskotékou od 20:00. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen proběhne za účasti pana starosty města Ing. Josefa Šišky a Jana Hrušky, hráče HC Kometa Brno v neděli 3. srpna od 16:30.“

Pan doktor Kousalík oznamuje čerpání dovolené od 4 - 24. srpna 2014 v naléhavých případech zastupuje paní doktorka Urbánková.

Na území Modřic byla nalezena, směrem k nákupnímu centru Olympia, mladá fena německého ovčáka. Dále byli v Modřicích (na Krakově) nalezeni dva psi.
Starší fena německého ovčáka zlatě zbarvená a mladý pes, kříženec ovčáka a labradora - černý s pálením.
Žádáme majitele, aby kontaktovali Městskou policii Modřice na tel. čísle: 602 555 193.

Oznamuje občanům, že Sběrný dvůr v Modřicích  bude uzavřen od 5.8 - 9.8.2014.