Pravidelné hlášení 29.05.2019

Zveme občany na veřejné zasedání zastupitelstva města Modřic, které se koná v pondělí 3.6.2019 od 18 hodin ve velké zasedací místnosti na radnici.

V sobotu 1. června se od 13 hodin uskuteční v areálu Pod Kaštany oslava Dne dětí. Přijďte si zasoutěžit a především se pobavit.

Sousedský blešák, kde můžete prodávat, vyměňovat nebo darovat, bude probíhat 5. června od 17 do 19 hodin před radnicí (případně ve dvoře radnice). Za nepříznivého počasí se akce nekoná. Bližší informace podá Ing. Chybíková, tel.: 724 767 000.

Město Modřice zve občany na 97. komorní koncert na radnici. Vystoupí na něm Jazzové trio se sólisty a komorním pěveckým sborem ZUŠ a velký modřický pěvecký sbor pod vedením Jaromíra Gamby. Na programu jsou swingové melodie v hudebním i pěveckém provedení a lidové písně. Srdečně zveme nejen pravidelné návštěvníky komorního cyklu, ale i žáky, studenty, a všechny ostatní zájemce o kvalitní hudební zážitky. Koncert se koná ve velkém sále na radnici dnes 29. května 2019 v 19 hodin. Vstupné je dobrovolné.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Miniškolka Mrňata Modřice zve rodiče na Den otevřených dveří, který proběhne zítra 30. května od 17 hodin do 19 hodin na nám. Svobody 6, Modřice. Bližší informace u paní Havelkové, tel.: 777 760 576 nebo na www.skolkamodrice.cz.

Základní škola a Mateřská škola Želešice, 24. dubna 270, Želešice, přijme na plný úvazek uklízečku. Nástup možný 19. 8. 2019, popř. dohodou. Bližší informace získáte na tel. č. 797 971 238. Strukturovaný životopis zašlete na e-mailovou adresu reditel@skolazelesice.cz, popř. ho doručte poštou nebo osobně.