Pravidelné hlášení 29.01.2018

V týdnu od 5. února do 9. února 2018 bude omezen provoz MÚ Modřice z důvodu čerpání řádné dovolené zaměstnanců. Matrika je v tomto týdnu zavřená. Děkujeme za pochopení.

Jubilejní 90. komorní koncert se koná v zasedacím sále radnice ve středu 31. ledna 2018 od 19 hodin. Vstupné je dobrovolné.

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský zkušební stanice Chrlice vyhlašuje výběrové řízení na pozici traktorista - mechanizátor. Požadavky: výuční list, řidičský průkaz sk. B a T a svářečský průkaz. Platová tř. 7. V případě zájmu posílejte životopis do 10.02.2018 na emailovou adresu: blanka.kremlackova@ukzuz.cz pod názvem "traktorista". Kontakt: Ing. Blanka Kremláčková, tel.: 737 267 239.

Český statistický úřad organizuje v roce 2018 v souladu se zákonem každoroční výběrové šetření o životních podmínkách domácností v ČR. Šetření proběhne od 3. února do 27. května 2018 prostřednictvím speciálně vyškolených tazatelů. Terénní pracovníci zapojení do šetření se budou prokazovat průkazem tazatele či průkazem zaměstnance ČSÚ a příslušným pověřením, které je ve spojení s občanským průkazem opravňuje k provedení šetření.