Pravidelné hlášení 26.1.2015

Od dnešního dne, pondělí 26.1.2015 budou probíhat výměny elektroměru firmy EON. Zaměstnanci, provádějící výměny se prokáží průkazkou EONU. Pro případnou domluvu s montéry volejte na tel. 602 457 796.

Město Modřice zve všechny příznivce hudebních zážitků na
74. komorní koncert na radnici. Na programu bude vážné i veselé pásmo hudby a textů z období renesance a ranného baroka s názvem ROZPRAVY MILOSTNÉ.Obě účinkující dámy - Martina Macko í Simona Holubcová, patří v prezentaci staré hudby k těm nejpovolanějším a dokážou vytvořit správně historicky naladěnou atmosféru. Koncert se koná v sále na radnici ve středu 28. ledna v 19 hodin,vstupné je doborovolné.

Opět se v našem městě objevili podomní prodejci nabízející levnější energii. Vyhláška tuto aktivitu zakazuje. Při kontaktu s těmito osobami kontaktujte Městskou policii na tel. čísle 602 555 193 nebo 156.

KOMETA FEST 2015.

Kometa na den svatého Valentýna, tedy v sobotu 14. února 2015, pořádá v hale
Rondo první ročník benefičního hudebního festivalu KOMETA FEST 2015. Těšit
se můžete na exkluzivní vystoupení Richarda Müllera, kapely Škwor, Vypsaná
Fixa, Xindl X, Jaroslava Uhlíře, Dark Gamballe nebo Děda Mládek Illegal
Band.

Jako doprovodný program na vás čeká: Na stojáka, autogramiáda prvního týmu
Komety, dětská diskotéka, soutěže pro děti a další.

KOMETA FEST začíná ve 12 hodin a zhruba do 17 hodiny je program věnován
hlavně dětem. Na děti čeká mini-diskotéka, vystoupení Jaroslava Uhlíře,
různé soutěže a zábava. V odpoledních hodinách kontinuálně navážeme
rockovými skupinami a hlavní hvězdou večera bude slovenský zpěvák Richard
Müller.

Dnes v pondělí 26.1.2015 byl v okolí Modřické zeleniny nalezen svazek klíčů, k vyzvednutí jsou na recepci městského úřadu v Modřicích.

V sobotu večer 24.1.2015 byla nalezena černá kočka, nad pravou přední packou má hnědou skvrnu, stejně jako na čenichu. Majitel ať kontaktuje nálezce na tel. 702 637 337 - pan Bojarský nebo se může informovat v zelenině na nám. Svobody.