Pravidelné hlášení 25.03.2019

Městský úřad Modřice přijme do pracovního poměru uklízečku, a to na dobu 3 měsíců jako zástup za
dlouhodobou pracovní neschopnost. Pracovní doba nepravidelná, dle domluvy s uchazečem. Nástup od 01.04.2019. Vhodné pro ženy na MD, důchodce či studenty. V případě zájmu Vám bližší informace sdělí: Martina Vojtová - personalistka, tel. 537 001 021, 774 002 172, e-mail: martina.vojtova@mesto-modrice.cz

Město Modřice se opět zapojí do celostátní akce Ukliďme Česko. Občané, kteří se chtějí úklidu účastnit, se mohou dostavit 6. dubna v 9 hodin před radnici na nám. Svobody nebo si mohou dohodnout jiný termín s Ing. Chybíkovou, tel. 724 767 000, e-mail: hana.chybikova@mesto-modrice.cz

Oznamujeme všem vlastníkům nemovitostí, že na ulicích Popovická, Pančochy, Bobravská, Brněnská, Evropská a K Lesu bude probíhat pasportizace hydrogeologických objektů – (tzn. zmapování stávajících vrtů a studen v jednotlivých objektech). Termín pasportizace: 4. dubna – 5. dubna 2019. Kontaktní osoba: Mgr. Musil, tel. 721 162 108, musil@geotest.cz
Tento průzkum probíhá v rámci předběžného geotechnického průzkumu stavby „D52, Jižní tangenta včetně zkapacitnění D2“, investor Ředitelství silnic a dálnic.

Informujeme občany, že firma ADITIS s.r.o. od 25.3. 2019  do 26.4. 2019 bude v Modřicích provádět práce spojené s vyhledáním a zaměřením stávajících sítí nízkého napětí pro společnost E.ON. S pracemi není spojen žádný vliv na omezení dodávky elektrického proudu.

Výsledek těchto prací je určen pro interní potřeby firmy E.ON a po jejich ukončení nebudou následovat žádné stavební práce.

Základní škola Modřice přijme do pracovního poměru uklízečku. Nástup možný ihned. V případě zájmu bližší informace na telefonním čísle 538 728 201.

Město Modřice zve občany na 96. komorní koncert na radnici, na kterém vystoupí brněnská dixielandová kapela LOUISOVI SIROTCI, která se hlásí k hudebnímu odkazu Louise Armstronga. Kapela hraje zejména tradiční dixieland z počátku 20. století a vystupuje nejen v brněnských jazzových klubech, ale i na koncertech po celé republice. Koncert se koná ve velkém sále na radnici ve středu 27. března 2019 v 19 hodin. Vstupné je dobrovolné.

Oční optika Osička, Odbojářů 600 v Rajhradě, vyhlašuje speciální slevovou akci 25% na všechny ztenčené brýlové čočky včetně multifokálních. Akce je platná do 30.4.2019 a platí při nákupu celých brýlí včetně brýlové obruby. Měření zraku provádíme v úterý a v pátek a to zcela zdarma.