Pravidelné hlášení 20.9.2017

V pátek 22. 9. 2017 bude probíhat úklid místních komunikací v lokalitě Bobrava. Ve vnitřních Modřicích 25. a 26. 9. 2017.

V prvním patře radnice je instalována výstava dětských obrázků na téma Nejkrásnější prázdniny. Všichni jsou srdečně zváni ke zhlédnutí šesti desítek nádherných dětských prací.

Městská knihovna Modřice vás srdečně zve na prodejní výstavu broží a šperků, která se uskuteční ve dnech 25. 9. až 31. 10. 2017.

Skauti Modřice přijmou dívky a chlapce ročník narození 2014 - 2010 do družiny Zajíčků, která má pravidelné schůzky v pondělí od 16 do 17 hodin. Dále přijímají mezi skautské vodáky dívky a chlapce ročník narození 2007 a starší, výjimky individuálně. Více informací na www.skautimodrice.cz, modrice@skaut.cz a facebookové stránce Skauti Modřice.

Čistírna odpadních vod v Modřicích zve zájemce o prohlídku v termínech 20. 9. od 16 hodin, 22. 9. od 16 hodin a 23. 9. od 9 hodin. Termín je nutné předem rezervovat. Bližší informace na www.bvk.cz.

Obec Moravany Vás srdečně zve tuto sobotu 23. září od 8 do 13 hodin na FARMÁŘSKÉ TRHY do Moravan na prostranství u Moravanské rychty.

Společnost CARGO- Hortim, se sídlem v Brně, na Kšírové ulici v Horních Heršpicích, nabízí volná pracovní místa na pozici OBSLUHA KAMIONOVÉ MYCÍ LINKY. Řadí se mezi perspektivní a stabilní přepravce a zaměstnavatele. Na českém trhu působí již 21 let. Pracovní doba: ranní směna od 7:30 a odpolední směna od 13hodin. Směny se střídají po týdnu od pondělí do pátku. Cargo- Hortim nabízí: zázemí stabilní společnosti, jistotu práce a výdělku, pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost stravování a příjemný pracovní kolektiv. V případě zájmu volejte 543 522 147.

Máte šikovné ruce a chcete stálou práci? Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: operátor(ka) balení nábytkových dílců. Požadujeme: manuální zručnost a fyzickou zdatnost, zodpovědnost a aktivní přístup. Máme pro Vás práci, peníze a v případě zájmu i ubytování. Pište na email: personalni@nabytek-mikulik.cz nebo volejte na tel.: 608 746 080. Tým firmy Nábytek Mikulík.

Bezpečnostní agentura přijme muže a ženy (částečné invalidní a starobní  důchodce) na ostrahu objektu v Brně. Práce v uniformě, denní a noční směny. Nástup možný ihned. v případě zájmu volejte v době od 8 do 16 hodin na tel. číslo: 731 595 138

Drůbežárna Prace bude v sobotu 23. 9. na nám. Svobody v 8:15 hodin prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice po 80 Kč/ks, brojlerová kuřata a káčata, jatečné kachny o váze 3-3,5 kg po 190 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky po 5 Kč/ks.