Pravidelné hlášení 13.08.2018

E.ON Česká republika, s.r.o. oznamuje občanům, že od 8.8. do 24.8.2018 bude v naší obci provádět odečty elektroměrů k ročnímu vyúčtování všech společností. Žádáme všechny občany, aby umožnili přístup k elektroměrům. Za maximální vstřícnost předem děkujeme.

MUDr. Kousalík oznamuje čerpání dovolené od 6. do 20.8. 2018. V naléhavých případech zastupuje MUDr. Urbánková.

Město Modřice zve občany dne 26.8.2018 do areálu Pod Kaštany na letní kino. Promítání filmu Teorie tygra začíná od 21:00 hod. Občerstvení je zajištěno.

Srdečně vás zveme do Retro muzea na statku v Dolních Heršpicích v sobotu 18.8.2018 od 10 hodin. Připravujeme pro vás pohodový program pro děti i dospělé v rámci již druhého ročníku "Setkání na statku". Uvidíte spoustu historických automobilů, motocyklů i jiné dobové techniky. Součástí setkání bude retro módní přehlídka, ukázky řemesel a hasičů, VB, Tuzex a samozřejmě si budete moci prohlédnout naše retro muzeum.