Pravidelné hlášení 11.12.2017

V lokalitě Bobrava byly zahájeny terénní úpravy pro realizaci dětského hřiště.

Sběrný dvůr Modřice na ul. Tyršova bude uzavřen z důvodu čerpání dovolené zaměstnanců v termínech: 21.-23.12., 27.-30.12. a všechny svátky.

Město Modřice vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici: pracovník údržby a čištění města Předpokládaný nástup: ihned po ukončení výběru, příp. dle domluvy, typ pracovního poměru: pracovní poměr na dobu neurčitou
dále na pracovní pozici: uklizeč/-ka, předpokládaný nástup: 01.01.2018, příp. dle domluvy, typ pracovního poměru: pracovní poměr na dobu neurčitou, zkrácený úvazek
K přihláškám zájemce připojí:
strukturovaný profesní životopis, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší tří měsíců (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením), prostou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Lhůta k podání přihlášky včetně příloh je nejpozději do 22.12.2017 (zařazeny budou všechny přihlášky doručené Městskému úřadu do 12:00). Bližší informace na úřední desce a webových stránkách města Modřice. Kontaktní pracovník: Martina Vojtová, tel. 537 001 021, 774 002 172, e-mail: martina.vojtova@mesto-modrice.cz

Město Modřice zve občany na 89. komorní koncert na radnici, kterým bude tradiční předvánoční hudební setkání se sólisty BROLN a Smíšeným pěveckým sborem města Modřice pod vedením Jaromíra Gamby. V programu zazní řada lidových písní v provedení cimbálového tria a další písně s vánoční tématikou. Se sborem jako host vystoupí též zpěvák a herec Jan Budař. Koncert se koná ve velkém sále na radnici ve středu 13. prosince 2017 v 19 hodin. Vstupné je dobrovolné.

Přijmeme ženy na úklidové práce v domácnostech a kancelářích našich klientů v okolí Modřic a Rajhradu. Zkrácený úvazek 4-6hod/denně, převážně v dopoledních hodinách, počet pracovních dní v týdnu dle dohody. Práce je vhodná i pro ženy na MD a mladší důchodkyně. Praxe v úklidu a žehlení výhodou. Mzda až 100,-/hod dle typu práce. Kontaktní údaje včetně Vaší praxe nebo životopisu zasílejte na 1uklidova@1uklidova.cz nebo prostřednictvím FB. Tel. 777 123 470, 777 123 480.