Pravidelné hlášení 11.06.2018

Z důvodu čerpání dovolené zaměstnaců MÚ bude radnice od 2. do 4. července 2018 uzavřena.

Pro centrálu v Modřicích hledá firma Murexin účetní. Požadavky: SŠ vzdělání, znalost podvojného účetnictví, uživatelská znalost práce s programem Office, řidičské oprávnění sk. B. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Bližší informace ve firmě Murexin, Brněnská 679, Modřice nebo na stránkách www.murexin.cz. Tel. kontakt: 548 426 723 nebo e-mail: nohelova@murexin.cz

Upozorňujeme rodiče dětí, kteří byli na vítání občánků, že si mohou vyzvednout fotografie na matrice MÚ v úřední dny.

Kolektiv mladých modřických stárků Vás všechny zve na první informační schůzku, která se bude konat ve čtvrtek 14.6. v 18:00 hodin nad městskou knihovnou. Těšíme se na Vás.

Srdečně zveme na veřejnou besedu týkající se obnovy modřického kroje ve středu 13. 6. do velké zasedací místnosti na radnici města Modřice od 18 hodin.

V pátek 1.6. bylo nalezeno koťátko. Toulalo se v ulici Za Humny. Majitel může kontaktovat nálezce na tel. čísle: 603 87 97 74

Česká pošta, s.p. hledá na hlavní pracovní poměr, popř. i  na dohodu, listovní doručovatelku pro oblast Modřice nebo Želešice. Vice informací na poště nebo na telefonním čísle u paní vedoucí listovní dodejny, tel: 739 684 442.

66. PTO Brabrouci Modřice zve všechny děti i dospělé na oslavu 20. výročí založení oddílu. Brabrouci pro vás chystají hru po Modřicích, prostřednictvím které se seznámíte s činností oddílu a zkusíte si mnoho zajímavých aktivit, které členové Brabrouků zažívají v průběhu celého roku. Přijďte slavit s Brabrouky v sobotu 16. června od 13:30 na faru.

Ztratila se šedo-bílá kočka rasy ragdoll slyšící na jméno Nikouš. Prosíme nálezce, aby kontaktoval majitele na tel. 731 462 173.

Byla nalezena suchozemská želva. Majitel nechť kontaktuje nálezce na tel: 731 577 826.