Pravidelné hlášení 10.10.2018

Dnes 10. října od 17 do 19 hodin se bude před radnicí a ve dvoře radnice konat SOUSEDSKÝ BLEŠÁK. Můžete prodávat, vyměňovat nebo darovat funkční, nepoškozené a čisté věci. V případě nepřízně počasí se akce nekoná. Bližší informace podá Ing. Chybíková, tel.: 724 767 000.

V sobotu 20. 10. 2018 se hrají v Praze v Arena Sparta Podvinný mlýn, Kovanecká 2405/27  finálové utkání o tituly Mistra ČR v nohejbale družstev ročníku 2018. Ve 13 hodin začne Superfinále dorostenecké ligy a v 17 hodin Superfinále extraligy družstev mužů. Naši nohejbalisté opět pořádají, ve spolupráci s městem Modřice, autobusový zájezd pro fanoušky, a to na obě utkání! Zájemci se mohou hlásit u Petra Jahody na telefonu 603 808 048 nebo na emailu jahoda.petr@email.cz. Připište, kde budete nastupovat! Odjezd autobusu bude nejprve v 7:30 hodin z náměstí v Modřicích před radnicí a následně v 8 hodin z parkoviště „pod Osevou“ naproti Tesca u hlavního nádraží v Brně. Cena dopravy je 100 Kč na osobu za cestu tam i zpět. Pro osoby mladší 15 let je pak cesta zdarma. Vstupenky si každý kupuje sám. Přihlášky budou evidovány a potvrzovány dle data jejich přijetí. Informace k nákupu vstupenek i celému Superfinálovému dni naleznete na webu www.nohejbal.org.

V OC Olympia bylo nalezeno dětské odrážedlo. Majitel si jej může vyzvednout na MÚ Modřice.