Mimořádné hlášení 12.12.2013

Město Modřice oznamuje občanům svoz komunálního odpadu během Vánočních svátků. Svoz komunálního odpadu proběhne v pátek 27.12.2013 a v pátek 3.1.2014 je svoz komunálního odpadu zrušen a posunut na sobotu 4.1.2014.

Svoz bio odpadu proběhne 8.1.2014 a následně 1x měsíčně vždy první středu v měsíci.

Na městském úřadě Modřice u paní matrikářky Danušky Sobotkové si můžete vyzvednout fotografie ze setkání jubilantů a z vítání občánků.

Nástěnné kalendáře města jsou v prodeji na recepci MÚ, knihovně, prodejně textilu u paní Havlátové a prodejně BETA za cenu 100,- Kč.

Tento týden byl zahájen prodej vstupenek na Myslivecký ples, který se bude konat 11. ledna 2014 v hotelu Gregor. Vstupenky v ceně 100,-Kč je možno zakoupit u paní Havlátové v prodejně textilu.

Město Modřice zve všechny zájemce o hudbu a zpěv na Předvánoční hudební setkání,
na kterém vystoupí cimbálová skupina sólistů BROLN - pánové Černý, Telecký, Trkan
a Smíšený pěvecký sbor města Modřice pod vedením Lucie Tomečkové.
Koncert se koná v sále na radnici  ve čtvrtek 12. prosince v 19 hodin.
Vstupné je doborovolné.

Společnost Well Pack přijme pracovníky do skladu v Rajhradu. Požadavek na pracovníky: spolehlivost, manuální zručnost a chuť pracovat. Ohodnocení: 80Kč/hod. Nástup okamžitě. Zájemci kontaktuje personální oddělení: 222 703 243 nebo kariera@wellpack.cz

Společnost Adoco s.r.o. vás zve na předvánoční  výprodejové dny textilu, které se uskuteční v pátek 13. 12. od 9 do 17 hodin a v sobotu 14. 12. od 8 do 12 hodin. Prodávat se bude v prostorách firmy v bývalém areálu Agra na ulici Družstevní 729 v Ořechově.